סדנאות בשר-בדרך אליך!

סדנאות בישול בשר? סדנאות בישול זוגיות? קרניבורים מקצועיים?

הזמן סדנת בשרים עכשיו

סדנאות בשר

המומחים

מומחים בהתאמת סדנאות בשר ללקוחות בהתאם לצרכים ולאזור בארץ

01/11

כל המידע על הסדנאות

אוהבי בשר? קרניבורים? הגעתם למקום הנכון כל המידע בשביל סדנת בשרים, סטייקים ונתחים מובחרים המותאמת לכם ישירות. כאן תמצאו סדנאות בישול בשרים לזוגות משפחות ופרטיים עם כל המיטב שיש למבטח הבשרי להציע.

סדנאות קרניבורים לאוהבי בשר

אם הגעתם לאתר הבית של הסטייקים בישראל אתם כנראה אוהבים בשר כמונו. בנוסף הבילוי המועדף על קרניבורים הוא סדנאות על טהרת הבשר.

הסדנאות מיועדות לחובבי בשר מושבעים, כאלו שעבורם פיתה היא בזבוז של מקום בבטן.

מה לומדים בסדנאות?


מהם סוגי הנתחים והבשרים. מה המשקל המתאים של בשר שיש לקנות בהתאם לכמות האורחים. מהם שיטות הבישול השונות והמועדפות.  מה זה עישון בשר? מה זה יישון בשר? איך בוחרים נתח נכון. ומהם הרטבים והמרינדות המועדפים לכל סוג בשר. כמו כן בחלק מהמקרים תלמדו גם עבודה נכונה על המנגל\הגריל.

סוגי סדנאות

כמעט כל הסדנאות מהוות חגיגה אמיתית של טעמים, מרקמים, צבעים וחוויות לחיך של הקרניבור. מרבית הסנדאות הן מעשיות ומתבצעות בשילוב הקהל שמעבר ללימוד זוכה גם לחווית הבישול וכמובן לטעום מהמטעמים המוכנים בסדנה (משקל ממוצע שאוכל כל משתתף בסדנה נע בין 600 ל750 גרם בשר נטו).

בין סוגי הסדנאות שתוכלו למצוא:

 סדנת בשר כשר.
לשומרי הכשרות שביניכם. בסדנה תקבלו דגשים על המלחת הנתחים, זיהוי החלקים, ומידע על סוגי הבשר המתאימים לתבשילים השונים.

סדנת בשר זוגית.
מתאימות בעיקר לבני זוג ששניהם אוהבים בשר.המדובר בחוויה רומנטית בה בני הזוג משתפים יחד פעולה עם המנחה בסדנה ומכינים ארוחה בשרית זוגית בהתאם לטעמים האהובים עליהם.

סדנת בשר משפחתית. המדובר בסדנאות שמתקיימות גם בבתי המשתתפים וגם בבתי השפים. המדובר בבילוי משפחתי נפלא המשלב פעילות משותפת עם ארוחה שווה במיוחד. לא מומלץ לצמחונים.