סטייק נברסקה. כל מה שצריך לדעת

סטייק נברסקה הוא חלק מהמורשת הקולינרית של מדינת נברסקה בארצות הברית. המדובר בסטייק משויש ואיכותי במיוחד שמחירו יקר יחסית. קבלו את המידע המלא על הסטייק של האינדיאנים.

סטייק נברסקה מה זה בכלל?

סטייק משויש ואיכותי במיוחד שנושא את השם בשל מקום הגידול. שטחי המערה בנברסקה ואופן גידול הבקר נחשבים למוצלחים במיוחד ובעקבות כך גם הסטייקים נחשבים לבעלי טעם טבעי משמעותי ולאיכותיים. בנברסקה יש מאגרים טבעיים, אדמה טובה והמון מים שמתאימים לגידול בקר.הבשר נחשב גם לעדין וגם לעסיסי במיוחד.

אודות נברסקה

המדובר במדינה ה37 בארצות הברית. היא מדינה מישורית עם שטחים חקלאיים נרחבים. במדינה מתגוררים כמעט 2 מיליון תושבים ומקור שמה של המדינה במילה האינדיאנית "מים שטוחים" על שם נהר הפלאט הזורם במדינה. במקום יש את מערכת המים הטבעית הטובה בעולם. בקר הוא מוצרי הייצור מספר 1 של נברסקה. בנברסקה מאמינים שחיות מאושרות מייצרות את הבשר הטוב ביותר ומשקיעים בהם בהתאם.

גידול סטייק נברסקה

 החקלאים בנברסקה נוהגים להתחיל לייבש את הבקר כשבועיים שלושה לפני שהוא נשחט על מנת לשפר את הטעם. הבקר עצמו גדל באופן טבעי במרעים של נברסקה. הוא מוזן באוכל טבעי בלבד ונחתך ידנית.

המלצות להכנת סטייק נברסקה

בראש ובראשונה חשוב לחתוך את הסטייק נגד כיוון הסיבים. מבחינת הגודל אסור שהם יהיו עבים במיוחד אלא אם כן אתם מתכוונים לשלב בין עבודה על המחבת לצלייה נוספת בתנור. מכיוון שמדובר בסטיקי איכותי במיוחד יש להפחית בתיבול על מנת לתת לטעמו העשיר של הסטייק את המקום הראוי לו. כמו כן חשוב להשתמש בסטייק טרי או לחלופין לתת לו "לנוח" בין עשרים דקות לחצי שעה לפני שהוא עולה על האש.

סרטון ההסבר המלא על הבקר של נברסקה. מאת החקלאים המתגוררים במקום. משפחה בת 5 דורות של גידול בקר.

 

 

סטייק נברסקה
סטייק נברסקה צילום pixbay
【2021 New Version】Vipoon Digital Meat Thermometer,Instant Read Cooking Food Kitchen Thermometer with Tri-color Indicator…

Make sure this fits by entering your model number.
【Super Fast&Accurate】Keeping the thermometer in food for 3 seconds you can get the exact temp(±1.8℉). It works with a wide range of -22℉ to 572℉. Perfect for indoor outdoor cooking, grilling, BBQ and so on.No more overcooked or undercooked food.
【Tri-color Indicator&Temperature Alarm】 Tri-color Indicator display function allows you to know the status of food in advance and the alarm will remind you that food have been perfectly cooked. Vipoon cooking thermometer helps you boost your cooking skill!

Additional images:

Product Thumbnail Product Thumbnail Product Thumbnail Product Thumbnail Product Thumbnail Product Thumbnail Product Thumbnail

Price: $18.99

Buy Now

 

שתף

פוסטים נוספים

סלוף

חגיגת מתכוני שף עם "אחוה"

חברת "אחוה", יצרנית הטחינה והחלוה המובילה בישראל, בשיתוף עם השף עומר מילר ("טעים אש"), מגישים מתכון נפלא למנה שישראלים אוהבים:

שוק מחנה יהודה

מסעדת 'חלאתי' במחנה יהודה

אחרי שעברו הסבת מקצוע בעקבות משבר הקורונה והקימו בביתם עסק קטן ומצליח של אפיית חלות, בני הזוג אמרי משה ותאיר