קייטרינג בשרי לאירועים – מדוע חשוב לבחור חברה איכותית וכיצד עושים זאת?

קרדיט לתמונה Freepik

אחד הגורמים החשובים ביותר בהצלחה של אירוע, בפרט אם מדובר על אירוע ייחודי כמו בר מצווה, הוא שירות הקייטרינג אשר אחראי על הכנה והגשת המנות לאורחים. מדובר על גורם משמעותי מאחר ולא פעם, אורחים נוהגים לקבוע את דעתם על האירוע ולזכור אותו על פי סוג ואיכות התפריט שהוגש בו. 

מרבית האנשים בוחרים לשכור קייטרינג בשרי לאירועים  . זה נובע משתי סיבות עיקריות:  הסיבה הראשונה היא, האורחים מצפים ומעוניינים בתפריט בשרי ולא בשום תפריט אחר. 
הסיבה השנייה היא, מרבית האולמות וגני האירועים כיום מחזקים ברשותם תעודת כשרות להגשת אוכל בשרי. לכן ניתן להזמין אך ורק שירות קייטרינג בשרי לאירועים שהנערכים אצלם ולא שירות המגיש מזון חלבי.

אם אנחנו מתייחסים באופן ספציפי להזמנת שירות קייטרינג לבר מצווה , יש לקחת בחשבון שילדים וילדות המוזמנים לאירוע בר מצווה,  ממילא היו מעדיפים ליהנות מתפריט הכולל מנות בשריות (המבורגרים, שניצלים, חטיפי עוף ועוד). עלינו לחשוב תמיד על המכנה המשותף הרחב ביותר בין כלל האורחים. אין ספק, ברוב המקרים, תפריט בשרי עונה על עיקרון זה יותר מאשר אופציות אחרות.

מדוע חשוב להשקיע בבחירת חברת קייטרינג בשרי?

אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של חברות קייטרינג בשרי לאירועים המציעות את שירותיהן, בין אם מדובר באירועי בר מצווה ובין אם הכוונה לאירועים אחרים, של ילדים או מבוגרים. באופן טבעי, לא כל החברות מספקות שירות ברמה אחידה ולא כל החברות מציעות תפריט עשיר, מגוון ואיכותי. חשוב לבחון מה כל אחת מהן מציעה ובסופו של דבר לעשות את הבחירה הנכונה עבור האירוע שלנו.

זה חשוב  להשקיע בתהליך הבחירה, על מנת שנמצא לבסוף חברה שתוכל לעמוד בכל הצרכים והדרישות שלנו. החל מיצירת תפריט עשיר ומגוון שיתאים לאופי האירוע,לכמות האורחים המוזמנים אליו וכן באפשרות להשתלב בקונספט שלו.

אנחנו צריכים להשקיע בתהליך החיפוש והבחירה, גם על מנת שנוכל למצוא חברה שתהיה מסוגלת לספק לנו שירות איכותי ומקצועי, בכל שלב בתכנון וארגון האירוע, עד שהוא מסתיים. החברה צריכה להעסיק עובדים שתספק יחס אישי ושירותי ברמה גבוהה לכל אורח ואורחת באירוע שלנו.

אם נבצע את הבחירה הנכונה, ההשקעה שלנו תשתלם ותבוא לידי ביטוי בכך שהאורחים ייהנו במהלך האירוע מחוויה קולינארית יוצאת דופן ויישאר להם זיכרון נעים ומיוחד מהאירוע. שירות קייטרינג הוא חלק מהותי ממנו, ואם נרצה שהאורחים שלנו ייהנו, אזי שהוא חייב להיות ברמה גבוהה.

שלוש נקודות שיעזרו לנו בתהליך הבחירה

נקודה ראשונה , אנחנו צריכים ללמוד על הניסיון והמקצועיות של החברה. מה בדיוק היא יכולה לספק לנו, באילו תנאים ועד כמה זה יכול להתאים לאירוע שלנו.

נקודה שנייה – עלינו לבחון את התפריט שהחברה מציעה לנו, מבחינת סגנון, מגוון, עושר ואיכות. עלינו לוודא שהמנות עשויות מחומרי גלם טריים ואיכותיים.

נקודה שלישית –  יש לבחון את תנאי השירות של החברה, תמחור, ועד כמה היא נחשבת אמינה בתחומה.

שתף

פוסטים נוספים